Pandora Kurtarma artık Disk Drill!

Verilerin kaybolması ne kadar kolaysa, doğru veri kurtarma çözümüyle, eksiksiz olarak kurtarılabilmeleri de o kadar kolaydır. Ücretsiz Disk Drill, Pandora Veri Kurtarma'nın yeni sürümü olarak karşınızda ve onun bıraktığı en seçkin veri kurtarma işlevi mirasını devralmakla kalmıyor aynı zamanda veri kurtarma etkinliğini arttıran, çok daha net sonuçlar ve daha eğlenceli bir kullanıcı deneyimi sunan benzersiz modern algoritmaları harmanlıyor.
Ücretsiz sürüm 500MB'a kadar kurtarma yapabilir
Pandora Kurtarma artık Windows için Disk Drill
 • Bul ve Kurtar

  İnanılmaz derecede hızlı tarama ve yerel tarama veya yeniden yapılandırma yoluyla bilinen tüm dosya biçimlerinin kurtarılması.
 • Birinci Sınıf Algoritmalar

  Hızlı Tarama, Derin Tarama, Kayıp Bölüm Kurtarma ve pek çok sıra dışı algoritma. Görülmemiş hassasiyet.
 • Tüm Sürücüler Kurtarılabilir

  Tüm dosya sistemleri desteklenmektedir: NTFS (NTFS5, EFS), FAT (FAT16, FAT32, FAT64), ExFAT, EXT4 ve diğerleri. Hasar görmemiş tüm depolama aygıtları.

Ücretsiz Dosya Kurtarma Yazılımı Nasıl Çalışır

Büyük dosya sistemlerinde bir dosya ya da bir klasör silindiğinde, bu eylemden sadece dosya adı etkilenir. Daha ilkel durumlarda, dosya ilk karakterini kaybeder ve dosyanın bulunduğu disk alanı, yeni verilere uygun hale gelir.

Bu da mümkün olan en hızlı silme işlemini sağlar. Ayrıca silinen veriler, disk sektörlerinde depolanmaya devam eder. Disk Drill (eski adıyla Pandora ücretsiz veri kurtarma) hala bunları kurtarabilir! Bu verileri kurtarabilecek, türünün en iyisi algoritmaları sizlere sunuyoruz. Özellikle silinen fotoğrafları geri getirme hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Ücretsiz Veri Kurtarma ve Koruma

Güvenilir Veri Kurtarma

Disk Drill, sabit belleğinizi veya neredeyse tüm depolama aygıtlarınızı tarar ve silinen dosya ve klasörleri tespit eder. Tarama esnasında; mevcut veriler çıkarılır, kayıp veriler kurtarma için işaretlenir, parçalanmış dosyalar orijinal parçalarda birleştirilir ve hayata dönmeye hazır hale getirilir.

Tarama işlemi bittikten sonra, hangi dosyaların kurtarılacağı, kurtarılan verilerin nereye depolanacağı tamamen sizin kontrolünüzdedir.
Disk Drill (eski adıyla Pandora Kurtarma), çoklu veri kurtarma algoritmalarına sahiptir

Kapsamlı filtreler

Gelişmiş filtreleme seçenekleri sayesinde Disk Drill en iyi silinen dosyaları geri getirme programı. Aradığınız dosyaları, tam ya da kısmi adlarına, tür ve uzantılarına, dosya boyutlarına, oluşturulma ya da değiştirilme tarihlerine göre bulmanızı sağlar.

Sıradan bir veri kurtarma taraması, diğer kullanıcıların etkinlikleri, sistem işlemleri, tarayıcı önbelleği ve diğer benzeri sebepler sonucu, pek çok kullanıcının sürücülerinde daha önce hiç görmedikleri binlerce kayıp dosyayı karşılarına getirebilir. Değerli verilerinizi, çok daha az çabayla tespit edip kurtarmayı kolaylaştırıyoruz.
Tüm dosya sistemleri için Ücretsiz Veri Yedekleme ve Veri Kurtarma

Her Dosyayla Sıkı Fıkı

Disk Drill, pek çok dosyanın dilinden anlar. 300'den fazla benzersiz dosya imzası, Derin Tarama algoritmamız tarafından çok iyi bilinmektedir. Sürücünüzün Dosya Ayırma Tabloları tarafından hatırlanan veri sektörleri varsa, durum çok daha iyi, Disk Drill bunları okuyabilir ve silinen dosyaları orijinal dosya adları, konumları ve parametreleriyle ayıklayabilir.

Disk Drill tarafından veri kurtarılmasında desteklenen dosya türlerinden bazıları şunlardır: resimler (BMP, TIFF, JPEG/JPG, PNG, PSD vs.), belgeler (DOC/DOCX, TXT, XLS/XLSX, PDF ve çok daha fazlası), arşivler (ZIP, RAR, 7z vs.) ve sayısız video, ses türü ve word dosyası kurtarma.
Windows için Disk Drill: hızlı ve güvenilir

Muhteşem Ara Yüz

Disk Drill, üst üste pek çok yıl, en kaliteli kullanıcı ara yüzü tasarım ödülleri kazanmıştır. Mac için silinen dosyaları geri getirme programı ndan esinlenen Disk Drill'in ücretsiz dosya kurtarma seçenekleri, son derece basit, işlevsel ve esnek, kurtarılan verilerinizi hızlı bir şekilde elde edebilmenizi sağlayan modern bir kullanıcı ara yüzüne kavuşturulmuştur.

Pandora ücretsiz silinen dosyaları geri getirme yazılımı, doğal görünümüne sadık kalmış ve olağanüstü Disk Drill yükseltmesiyle yepyeni bir görünüm kazanmıştır. Üstelik artık sd kart kurtarma özelliği de var.
Pandora Kurtarma ile sadelik ve verimlilik

Tüm Veri Kurtarma İhtiyaçlarınız

Windows ya da Mac için Disk Drill (eski adıyla Pandora Kurtarma) ile tüm veri yönetimi ihtiyaçlarınız artık tamamen sizin kontrolünüzde. Disk Drill, üzerine başka bir veri yazılmadığı sürece kayıp belgelerinizi, videolarınızı, arşivlerinizi, müzik dosyalarınızı ya da fotoğraflarınızı geri getirebilir. Bunun yanı sıra, silinen dosyaları kurtarma sonuçlarını iyileştirmek için bir dizi ek fonksiyon da sunmaktadır.
Pandora Kurtarma artık Disk Drill 4.3
Ücretsiz dosya kurtarma programı
Çalışan platformlar: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10

Peki, Pandora Kurtarma mı Disk Drill mi?

Kayıp verilerinizi geri getirmeye hazır mısınız? Pandora Recovery artık Disk Drill oldu ve pek çok ekstra özellik kazanıp muhteşem kurtarma kalitesiyle zenginleştirilerek arşivlenmiş, gizlenmiş, şifrelenmiş ve sıkıştırılmış dosyaları kurtarmaya hazır. Hemen harekete geçin, çünkü kaybın yaşandığı depolama ortamını kullanmaya devam ederseniz silinmiş verilerinizin üzerine yeni dosyalar yazılabilir. Ücretsiz Disk Drill Temel uygulamasını indirin ve 500MB'a kadar veriyi tamamen ücretsiz olarak geri getirin.

Pandora Kurtarma kullanıcısıysanız, Windows için Disk Drill PRO'yu normal fiyatının yarısına elde edebilirsiniz.. Bu %50 İNDİRİM sınırlı bir süre için geçerlidir.
 • Kolay önizleme
 • Yüzeysel tarama (Derin Tarama)
 • Tam FAT, NTFS, HFS+, EXT4 desteği
 • Tüm dosya türleri: filmler, fotoğraflar, belgeler etc.
 • Pratik önizleme
 • Tüm bölüm kurtarımı
 • 10+ Milyon
  TOPLAM İNDİRME
 • 500,000+
  PRO MÜŞTERİLER
 • İŞLETMECİLER % EV KULLANICILARI
  150+ ülkedeki

Bize güvenmiyorsanız onları dinleyin!

 • djsumpter
  djsumpter
  Muhteşem "Disk Drill" ürününüz için teşekkürler. Windows XP'me kurdum ve NTFS sürücümden yanlışlıkla formatladığım verilerimi kurtarmak için kullandım.
 • «Disk Drill, muhteşem bir ücretsiz dosya kurtarma programı, hem çok fazla özelliğe sahip hem de olağanüstü kolay bir kullanıcı ara yüzüne sahip.» Tim Fisher
Dünyaca ünlü şirketler tarafından kullanılmaktadır
Ortaklar
Windows için Disk Drill 4
Yeni, çok daha güçlü Pandora Kurtarma
 • GEREKSİNİMLER
  Windows 7 SP1+, 44 MB
  Windows XP ve Vista için Disk Drill 2.x kullanın

 • ORTALAMA KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ
  4.6 - 160 kullanıcı
  İncelemenizi gönderin
 • SON SÜRÜM
  Sürüm 4.3.586, Array 17th Jun, 2021